Komentovaná prohlídka - DŘEVODŮM S TECHNOLOGIEMI a/nebo PŘÍRODNÍ PERMAKULTURNÍ ZAHRADA

Nabízíme vám komentovanou prohlídku dřevodomu s jeho technologiemi nebo přírodní permakulturní zahrady či rovnou obojího zároveň s jejich synergiemi. Můžete tak smysluplně využít čas pro nabití vašeho elektrovozidla, které je v ceně prohlídky. Buď z naší obyčejné zásuvky 230V 16A výkon 3,6 kW na parkovišti před domem v provozu 24/7 nebo z malého červeného pětikolíku 400V 16A výkon 11 kW v garáži, kam vás pustíme, nutno mít vlastní nabíjecí kabel nebo redukci. Vždy budete nabíjet jen elektřinou z naší fotovoltaické elektrárny nebo obnovitelných zdrojů energie, jinou nenakupujeme.

 

Prohlídka dřevodomu s technologiemi

Trvání: 1,5 hodiny

Obsah: dřevostavba, umístění na pozemku, princip a ukázky, použité technologie (vlastní studna, fotovoltaická elektrárna, solární ohřev vody, akumulační spotřebiče, robotický vysavač a vytírač, nabíjení elektrovozidel, veřejná nabíjecí stanice, vsakovací parkoviště, jímání dešťové vody, splachování......), písemný materiál o domě a zodpovězení otázek účastníků.

Průvodce: převážně Radovan

Cena:  500,- Kč pro skupinu do 5 osob, 1.000,- Kč pro skupinu 6-10 osob.

 

Prohlídka přírodní permakulturní zahrady

Trvání: 1,5 hodiny

Obsah: umístění na pozemku, principy a ukázky permakulturního přístupu, předzahrádka, terásky bylinkové i květinové, vyvýšené i zahloubené záhony, květinové záhony, jedlé stromy a keře, kompost, vstřícnost k živočichům, hospodaření s vodou, písemný materiál o zahradě a zodpovězení otázek účastníků.

Průvodce: převážně Barbora

Cena: 500,- Kč pro skupinu do 5 osob, 1.000,- Kč pro skupinu 6-10 osob.

 

Prohlídka domu a zahrady zároveň

Trvání: 3 hodiny

Obsah: spojení výše uvedených prohlídek, vzájemné synergické efekty spojení domu a zahrady.

Průvodce: Barbora i Radovan zároveň.

Cena: 900,- Kč pro skupinu do 5 osob, 1.800,- Kč pro skupinu 6-10 osob.

 

Místo konání prohlídek: 26. dubna 269/45, Ostrava-Plesná, zde

 

Objednání termínu prohlídky: telefonicky nebo e-mailem (kontakty zde). Po domluvě termínu Vám pošleme platební údaje. Termín prohlídky je rezervován až připsáním celé částky na účet.

 

Storno podmínky

Vrácení 100% částky při nemožnosti uskutečnit prohlídku z důvodu vyšší moci (např. vládní nařízení).

V případě nemožnosti absolvovat dohodnutý termín z jakéhokoliv důvodu, možnost volby náhradního termínu.

 

Možnost parkování (auta, motocykly, bicykly) a nabíjení elektrovozidel

Parkování je možné přímo před domem pro 4 osobní automobily. Motocykly se vejdou další 4. Bicykl Vám uschováme v naší garáži. Na parkovišti je nabíjecí zásuvka pro elektrovozidla 230V 16A. V garáži pak několik 230V 16A a jedna 400V 16A. Nabíjení během prohlídky zdarma. Využíváme pouze zelenou elektřinu z vlastní FVE a OZE.