Péče o tělo - ostatní témata

Nové poznatky nezávislých analýz covidových "vakcín"

20.10.2021

Vědci po celém světě začali před pár měsíci nezávisle zkoumat obsah covidových injekcí, tzv. vakcín. Poznatky z těchto studií a analýz předkládají např. v těchto dvou videích v rámci německé konference lékařů a patologů. A já si říkám, proč vlády slepě uvěřili a nenechali si tyto „vakcíny“ v experimentálním režimu prověřit nezávislými laboratořemi než je pustí do oběhu… Vědecká bádání obsahu covidových injekcí budou pokračovat (doufejme) a věřme, že se dozvíme (snad brzy) další podrobnosti. Ale už nyní je evidentní, že vakcinace proti novému koronaviru bohužel není cestou k udržení zdraví, ale právě naopak smile

Myslím si, že zjištěné informace jsou natolik závažné, že by s nimi mělo být seznámeno co nejvíc lidí, aby si mohli sami vyhodnotit poměr přínos/rizika současného „očkování“ proti covidu.

celý článek s videy zde

 

Své zdraví máme ve svých rukou i v hlavě smile

1.3.2021

Rok se s rokem sešel a my tak můžeme rekapitulovat naši osobní aktivitu v době koronavirové. Udělali jsme dost pro posílení naší imunity? Udělali jsme vůbec něco pro posílení našeho zdraví? Rok má 365 dní. Jak jsme tento čas využili? Vyložme si karty na stůl.

Po počátečních obavách z neznámého a rychle se šířícího viru jsme se poměrně rychle dozvídali, jak nový koronavirus působí a které osoby nejhůře postihuje. Mohli jsme si vyhodnotit, jak na tom jsme my sami osobně. Měli jsme možnost zjišťovat si informace z různých zdrojů, nejen čerpat z mainstreamových médií, kde se všechny informace víceméně opakovaly. Z různých stran jsme tak získávali denně návod, kterým směrem se ubírat, abychom své tělo posílili a při styku s novým typem viru tento střet zvládli bez větších potíží. Informací jsme měli k dispozici (pokud jsme však jen nečerpali z televizních kanálů, ale aktivně vyhledávali informace z jiných, nezávislých i alternativních a odborných zdrojů) dost na to, abychom mohli naši situaci racionálně vyhodnotit. Pokud jsme nemocní nebo se necítíme v kondici, sami můžeme vzít naše zdraví do vlastních rukou a začít o něj pečovat. Nebo chceme jen čekat a doufat, že to za nás někdo vyřeší?

celý článek zde

 

Otevřít vše. Profesor Beran: Covid mělo až 5 milionů Čechů. Vakcína? Jinak

24.11.2020

Epidemiolog a vakcinolog profesor Jiří Beran Kdo prodělal onemocnění covid-19, nemusí se nechávat očkovat, sdělil ParlamentnímListům.cz elitní český epidemiolog a vakcinolog, profesor Jiří Beran. Ten doporučuje rozvolnit současná plošná opatření a zaměřit se na seniory. ,,Když si představíte šíření viru v běžné populaci jako jízdu automobilů na dálnici, pak senioři jsou pěší, kteří chodí na krajnici a chtějí přejít na druhou stranu. To vede k mnoha úmrtím. Ano, můžete zavřít celou dálnici, aby senioři v rizikových skupinách mohli přecházet, nebo jim zamezíte chodit po krajnici a rychle vybudujete provizorní most přes dálnici. Auta pak mohou jezdit a senioři se dostanou na druhou stranu,” popsal v rozhovoru.

celý rozhovor zde

 

Otevřený dopis lékařů ohledně tzv. koronavirové krize - PETICE K PODPISU PRO OBČANY

1.10.2020 

Skupina devíti předních českých lékařů napsala vládě, parlamentu a médiím otevřený dopis k situaci v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření koronaviru. K petici se můžete připojit i vy.

celá petice zde 

 

MUDr. Jan Hnízdil – komentáře ke koronavirovému období

25.9.2020

celostní lékař MUDr. Jan Hnízdil Už víc než půl roku se na nás ze všech stran valí různé informace týkající se koronaviru. V drtivé většině jsou to informace vyvolávající strach. Sledujeme s obavami, jak je silou vládních nařízení a silou mediálního působení národ zbavován zdravého rozumu a svobody. Viry a další mikroorganismy tady s námi vždycky byly, jsou a vždycky budou. I když je nevidíme. Na tom nic nezměníme žádným restriktivním opatřením. Co můžeme změnit? Postoj k sobě samému. Převzít zodpovědnost za své zdraví. Můžeme se postarat o své tělo, aby bylo silné a odolné, aby si s jakýmikoliv potvůrkami umělo poradit. Nedovolit, aby nás ovládal strach. Strach je velmi mocná emoce, která dokáže natolik zablokovat naši životní energii a oslabit imunitní systém, že pak můžeme snadno onemocnět jakoukoliv nemocí. Pěstujme radost, optimismus, cvičení, pobyt v přírodě, setkávání s rodinou a přáteli. Nesledujme denně zprávy, ve kterých se v této koronavirové době stejně nic přínosného nedozvíme. Dostaneme pouze další dávku nežádoucího stresu.

Nenechme sebou manipulovat, nenechme se strhnout, nenechme si všechno líbit. Vyhledávejme nezávislé zdroje a ověřujme si informace. Vyhledávejme v nich povzbuzující zprávy a šiřme je dál.

Komentáře MUDr. Jana Hnízdila přesně odrážejí naše vnímání dnešního koronavirového dění. Lépe bychom to nenapsali. Jeho příspěvky si můžete přečíst zde:  http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?archivelist=358